Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: wózki firmy Expander - warto kupić ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was używa lub uzywał wózka firmy expander i zechce podzielić się opinią ? Rozglądałam sie właśnie za czymś dla synka, który przyjdzie na świat w czerwcu. Tu spodobał mi się wygląd i cena ;p będę wdzięczna za wszystkie opinie Smile
ooo chętnie podepnę się do tematu bo o firmie pierwsze słyszę a właśnie zerknełam na ich stronę i fajnie wyglądają te wózki. ja co prawda będę rodzić dopiero we wrześniu ale generalnie zakupy planuje zrobić już wcześniej żeby potem nie kupować wszystkiego na ostatnią chwilę.
pewnie, że warto Smile nie dość, że sa super pod kątem jakościowym to jeszcze mozna je kupić w rozsądnej cenie Smile my zdecydowaliśmy się na zakup modelu Xenon ale w ofercie znajdziecie też inne Smile jakbyscie mialy jakieś pytania to chętnie odpowiem Smile
ninjaa super, że się odezwałaś Smile xenon faktycznie wygląda super. Interesuje mnie wszystko w zasadzie Smile także napisz tak szczerze co o nim myslisz, jakie ma funkcje, jakie były dodatki w zestawie itd.
jak dla mnie to wózek idealny - nowoczesny, wygodny i bezpieczny dla dziecka. Jeśli chodzi o dodatki to w komplecie dostajesz do niego m.in moskitiere, folie przeciwdeszczowa, pokrowiec na nózki i fajną dużą torbę ( idealna na wszystkie bibelotki). Lekki aluminiowy stelaż, duża gondola, mocne koła.
Teraz do każdego porządnego wózka masz jakieś dodatki, poza tym mój x-lander ma wbudowana moskitierę a do tego jeszcze diody led w podnóżku, żaden inny wózek tego nie ma a to jednak poprawia bezpieczeństwo bo wózek widać z daleka zwłaszcza zimą kiedy wcześnie robi się ciemno
Przekierowanie