Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: grypa żołądkowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto z was przechodził? Co najszybciej pomaga na biegunkę??
Na pewno trzeba dużo pić, unikać mlecznych rzeczy i słodkich bo one moga tylko nasilać objawy, z domowych sposobów to kisiel z jagód czarnych, gotowana marchewka, ja zawsze też probiotyk biorę, flostrum zawsze w domu mam, na takie sytuacje jak znalazł.
Dobrze piszesz, probiotyk dla dorosłych jest wtedy wskazany, ja co prawda nie miałam jeszcze chyba nigdy grypy żołądkowej ale zdarzało mi się brać antybiotyki a wtedy bez probiotyku ani rusz Smile
No teraz rozne są te choroby - czasem ciezko je wykryc . Jednak w starszym wieku ciezej radzimy sobie nawet z takimi chorobami jak przeziebienie czy grypa. . Lecz wiem ze opieka nad seniorem nie jest latwym zadaniem . Ja nie mialam mozliwosci opiekowac sie babcią przez cała dobę mimo ze tego wymagala ze wzgledu na stan jej zdrowia. Zdecydowalysmy aby wyslac ją na opiekę calodobową do domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu i to bylo wlasciwe rozwiazanie. Widze że zmienila nawet nastawienie do zycia - jest bardziej pozytywna i zawarla nawet nowe znajomosci w tym miejscu. Dom ten prowadzi bardzo zyczliwe i sympatyczne malzenstwo
Przekierowanie