Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Doniczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na chwile obecną doniczki moga być genialną dekoracją, Wystarczy tylko wybrać coś wyjatkowego. Szukając inspiracji do swojego wnętrza to tutaj https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-produktu/donice/ udało mi się znaleźć kilka fajnych propozycji do domu. Może wam też coś się spodoba.
Doniczki nieraz nawet same dobrze się prezentują.
dokładnie tak Smile ja sama rozglądałam się ostatnio za nowymi donicami do ogrodu. Najbardziej podobają mi się takie masywne, betonowe. Bardzo ciekawą ofertę znajdziecie np w sklepie https://fajnedonice.pl/. Wybór jest tak duży, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza donicami mają też spory wybór dodatków takich jak wazony, koszyczki czy latarenki.
Kwiaty w doniczkach mają taką zaletę że kwiaty mało odporne na zimno można wnieść do domu. W ogrodzie mimo wszystko fajniej prezentują się kwiaty w ziemi, szczególnie jak dobrze zaplanujemy albo ktoś za nas zaplanuje np https://ogrodywarszawy.pl/ jakie kwiaty i gdzie posadzić.
Dla mnie najładniejsze doniczki to takie ręcznie malowane jak tutaj https://www.kolorowadolina.pl/. Nie dość, że wyglądają przepięknie to są niesamowicie solidnie wykonane.
Kwestia tego, żeby były dobrze zabezpieczone jeżeli stoją na zewnątrz, no chyba, że metalowe i po problemie Wink
Doniczki to fajna dekorcja w mieszkaniu i jednak nie mato jak żywe kwiaty, ale też trzeba dobrać je pod względem wielkości. Tu https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/19-os...i-doniczki widziałam sporo doniczek. Zawsze można dobrać je też kolorystycznie do swojego mieszkania.
A czy wiecie o tym, że doniczki do ogrodu można wykonać samodzielnie? Bardzo fajnie sprawdzają się do tego zwykłe, drewniane deski, które oczywiście trzeba zabezpieczyć odpowiednim impregnatem do drewna. Przydadzą się również do tego farby ogrodowe, aby nadać doniczkom odpowiedniego wyglądu Wink
Zamierzam na ten sezon zakupić doniczki gliniane i zasadzić w nich zioła!!

____________________
polecam artykuł
https://www.stonoga.edu.pl/energia-ze-sl...logicznie/
Piękne i niepowtarzalne doniczki, osłonki i dekoracje które rewelacyjnie uzupełnia wnętrze znajdziecie zaglądając do sklepu https://lovepots.pl/. Posiadają rewelacyjną ofertę która sprosta wszystkim wymaganiom.
Stron: 1 2
Przekierowanie