Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Olejek rycynowy ;p
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
jak juz wspomniałam co z tym olejkiem ? używałyście juz go ? jakie efekty ? teraz o nim czytam i podobno bardzo dobrze działa na rzęsy i na brwi , ale kiedy dostanie do oka to strasznie piecze Sad moje rzęsy są łamliwe i wypadają Sad
doradzicie ? :*
z góry dziekuję :*
JEJ ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA RZECZ JAKĄ KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁAM.
Stosuje na rzęsy, odżywia je, stają się dłuższe i zdrowsze. Żadnych mascar, tuszów ani innych syfów, które tylko je osłabiają. Olejek rycynowy nanieść na rzęsy, zacisnąć zalotką i jak ktoś ma taki specjalny pędzelek to rozczesać. Jeśli ktoś ma rzadkie i jasne brwi to może go również używać. Kosztuje ok. 2-3 złotych, a jest niesamowicie wydajny.

(25-06-2012 00:50)Malinka26128 napisał(a): [ -> ]ale kiedy dostanie do oka to strasznie piecze Sad

BULLSHIT : * nie piecze w ogóle.
Rzeczywiście bardzo dobry na brwi i rzęsy, niektórzy twierdzą nawet, że trochę je przyciemnia. Tylko nie nakładaj za dużo na noc bo jak wstaniesz rano to możesz mieć mały problem w postaci poczucia lepkości i ciężkości powiek Smile Ja tak miałam ale i tak polecam.

Tak na marginesie to kiedy poszłam po niego do apteki i nie pamiętałam dokładnie nazwy, więc powiedziałam "poproszę olejek rycynowy czy tam rycytynowy", a farmaceuta zapytał głośno czy chodzi o olejek na przeczyszczenie. Zrobiłam tylko wielkie oczy z zaskoczenie, a pan cicho dodał, że podobno działa też na włosy i rzęsy. Nie jestem tylko pewna, czy usłyszał to przystojniak stojący za mną... Confused
(31-07-2012 18:50)sunny napisał(a): [ -> ]Rzeczywiście bardzo dobry na brwi i rzęsy, niektórzy twierdzą nawet, że trochę je przyciemnia.

Bo przyciemnia ale tylko nieznacznie. Moja mama go używała do przyciemniania i szczerze mówiąc widać efekty! Big Grin
Moja siostra używała jeszcze tego żeby jej się włosy nie przetłuszczały ,ale jestem tylko facetem , więc mogłem coś pomylić ;P
(31-07-2012 22:21)Dieler napisał(a): [ -> ]Moja siostra używała jeszcze tego żeby jej się włosy nie przetłuszczały ,ale jestem tylko facetem , więc mogłem coś pomylić ;P

Nie mylisz się, też do tego używałam Wink
Nie lepiej jakiś porządny tusz zakupić? Tutaj masz fajną stronkę. Wybierz coś sobieSmile
Olejek rycynowy to na prawdę świetna sprawa ale ja używam go przede wszystkim w kosmetykach- jeden ze składników dobrych kosmetyków. Jestem zadowolona.
Dokładnie też używam do rzęs i jestem bardzo zadowolona
O dużo ma zastosowań, może warto się zaopatrzyć Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie