Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Skąd zamówić torcik urodzinowy dla dziecka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, potrzebuję namiarów na jakąś dobrą cukiernię, najlepiej w Katowicach czy Chorzowie. Muszę zamówić tort dla dziecka z konkretnym motywem z bajki. Byłem już w sieciówkach, jednak ich torty mnie jakoś nie przekonały. Macie jakąś sprawdzoną miejscówkę?
Bardzo dobrą cukiernie znajdziesz na stronie http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-urodzinowe/26 . Działają oni w wielu miastach na terenie śląska w Katowicach i Chorzowie również. Mają naprawdę spory wybór tortów, więc znajdziesz coś dla swojego malucha. Ja również zamawiałam tort z motywem bajkowym- Kraina Lodu była bezkonkurencyjna. Torty wyglądają jak dzieła sztuki, smakują rewelacyjnie. Fajne jest to, że możesz wybrać sobie smak tortu (jest ich bodajże z 9), więc można zadowolić każdego solenizanta. Mają opcję dowozu tortu na terenie wielu miast, które znajdziesz na stronie.
A może bylibyście zainteresowani wypożyczeniem ścianki na urodziny?Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej wynajem.happenings.pl Smile Wydaje mi się, że mogłaby to być fantastyczna dekoracja Smile
Przekierowanie