Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sztuki walki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Co sądzicie o wszelkich sztukach walk ? Mi osobiście podoba się MMA (próbowałam haha fakt dla żartow chłopak pokazał pare chwytów prawie go udusilam xD), boks oraz Capoeira Smile

A jak jest z wami ?
Ja uwielbiam każdy rodzaj sztuki walk Smile
Każdy wybiera coś do czego jest stworzony Tongue
Muai Thai i tylko to ;D
Ćwiczyło się kiedyś Jeet Kune Do Wink
Muai Thai,MMA,Boks oraz Street Fight

Osobiście trenowałem boks aktualnie Street Fight i zastanawiam sie nad Muai Thai ^^
Te sztuki walki są najlepsze że by przetrwać w mieście ^^ W szczególności Muai Thai i Street osobiście sie dużo sparuje z osobami po Muai Thai najciężej. Za nie długo bd miał sparing z kumplem z Taekwondo Tongue
Błażejuu <5> ja też preferuję tylko MT Big Grin
MMA można pooglądać, sam osobiście nie jestem zwolennikiem takowych. Nie jara mnie to Big Grin
mój przyjaciel uprawia Karate.
RANY jak ja uwielbiam go oglądać tam na tych matach xD
jesli ktos potrzebyje tego tylko dla siebie i na ulice mysle najbardziej uniwersalny boks,malo kto sie w takich sytuajacjach bedzie tazac po chodniku zazcyczaj to jest kwestia 3-4 hitow i jeden z dwoch lezy dobra stojka to skarb
Wyłącznie stójka na ulicy się w parterze nie trzaska najważniejsza rzecz na ulicy to pierwsze uderzenie!! I bardzo ważne są też kopnięcia
Stron: 1 2 3
Przekierowanie