Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co kupić dziewczynie na urodziny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No więc tak jak w temacie, nie mam już pomysłu co bym mógł kupić ;p

No więc rzeczy które ode mnie dostała to:
Srebrny łańcuszek, kolczyki, bransoletkę, perfumy,jakieś miśki, serca,królika, tunikę, bieliznę i hmm jeszcze jakiś wisiorek, kosmetyki.

I teraz pasuje mi coś wymyślić bo za miesiąc będzie miała urodziny, przydało by się coś fajnego póki co na wydatek mam jakieś 120 zł więc jakiś prezent w tych granicach. Może doradzicie coś ciekawego ?
Zadałes najtrudniejsze pytanie EVER !!!111 XD nie mam pojecia, ja zawsze staram sie moja dziewczyne zabrac gdzies, a przy okazji dac jej jakis drobiazg Big Grin
Ostatnio zabralem ja do cykierni zebysmy mogli razem zrobic tort Big Grin taki z prawdziwego zdarzenia ^^ byla super zabawa, rok temu poplynelismy na hel Big Grin takim wycieczkowcem, a na helu powiedzialem zeby wybrala sobie cos na urodziny w jakims sklepie. itp itd Big Grin
(24-06-2012 16:47)Gemello napisał(a): [ -> ]Zadałes najtrudniejsze pytanie EVER !!!111 XD nie mam pojecia, ja zawsze staram sie moja dziewczyne zabrac gdzies, a przy okazji dac jej jakis drobiazg Big Grin
Ostatnio zabralem ja do cykierni zebysmy mogli razem zrobic tort Big Grin taki z prawdziwego zdarzenia ^^ byla super zabawa, rok temu poplynelismy na hel Big Grin takim wycieczkowcem, a na helu powiedzialem zeby wybrala sobie cos na urodziny w jakims sklepie. itp itd Big Grin


Moja robi raczej urodziny u siebie w domu więc jedyne co to jakiś materialny prezent, żaden wyjazd, bo i tak wybieramy się tydzień przed zwiedzić Kraków Smile
Może najpierw zastanów się co ona lubi a potem kup jej coś co jej to będzie przypominało i Ciebie rownież albo nigdy nie szliscie a ona nagle mówiła : o jej jakie ślicznie ! Ale bym to chciała ? Smile wiesz cieżko coś poradzić bo nie wiemy co ona lubi Smile
No właśnie chodzi o to że już mi się pomysły wyczerpały to co lubi to już ma ;/
To weź przejdź się z nią po mieście czy coś i tak podstępem np. wymyśl zabawę mówimy to co nam się podoba no i ona tak będzie wymieniała i pokazywała co jej się podoba a ty jedną rzecz wybierzesz i jej kupisz Smile.
oo ten motor jest ladny ; O! a ten piesek jaki ladny ; O! a ten samochod ten sportowy jest suuper Smile)!! kurde ta pierscionek za 1500zł jest ekstra Big Grin kiedys bd nas na takie cos stac co nie DEMO ^^?

haha xD jakbym kobiet nie znal xD
(24-06-2012 21:20)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]To weź przejdź się z nią po mieście czy coś i tak podstępem np. wymyśl zabawę mówimy to co nam się podoba no i ona tak będzie wymieniała i pokazywała co jej się podoba a ty jedną rzecz wybierzesz i jej kupisz Smile.


Mieszkamy na wsi, ostatni tydzień jestem w Kielcach teraz a ona nie przyjedzie bo nie ma czasu.
Zafunduj jej jakieś spa.
Wibrator Big Grin nie no
ale tak calkiem serio, to moze faktycznie, kup jej pieska Smile)?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie