Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Fryzury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam . Jakie najbardziej lubicie nosić fryzury ? A może wasze włosy przeszkadzają wam tak samo jak mi ? np ; moja grzywka nigdy nie chce się ułożyć tak jak powinna ;/ to mnie doprowadza do szału .;/
Nie mam większego problemu z włosami. Przeważnie jak wstaje rano do pracy to biorę je wszystkie i zwiazuje jakoś gumka w niesfornego koka Big Grin często jednak je prostuje bo nienawidzę moich naturalnie kreconych.
Kocham kręcone , niestety mam proste ;/
Proste, długie, zazwyczaj nie sprawiają mi problemów. Czasem tylko z rozczesywaniem, ale wtedy kogoś proszę żeby mi pomógł. Oczywiście muszę je myć codziennie, bo inaczej to bym wyglądała jak nie wiadomo co ._. Takie włosy niestety zobowiązują. Prawie nigdy ich nie związuje, jedynie gdy rysuję bo wtedy wpadają mi na kartkę xD
Aktualnie zapuszczam żeby urosły jak najdłuższe, ostatnio wyrównałam, zeby nie mieć pocieniowanych i mam hm.. do cycków Tongue grzywkę mam spietą zwykle, bo tak to zasłania mi cały ryj, a że są wakacje i jest ciepło (no już nie) to związuję w byle jakiego koka i jest ok Big Grin gdyby się nie łamały i nie było rozdwojonych końcówek było by cudnie, ale kupiłam zajebista maskę do włosów, wiec sie 'naprawiły' Smile
na wyspe jak łobuzy prawdziwe
polecam
Jak siedzę w domu to mam upięte, jak gdzieś wychodzę to rozpuszczam. Nie robię sobie żadnych fryzur, za dużo z tym papraniny, ważne, żeby włosy były rozczesane i czyste. Tongue
Myję codziennie i nakładam odżywkę chroniącą włosy przed wysokimi temperaturami. Na codzień chodzę w rozpuszczonych, nie chce mi się bawić w układanie fryzur, prostuję tylko grzywkę i jazda.
Prostuje codziennie i chodzę w rozpuszczonych Smile rzadko kiedy je spinam.
Mi też się wydaje że wszyscy inni mają fajniejsze włosy od moich ...moje nigdy nie chcą się układać tak jak powinny....
staram się je układać, ale żeby jakoś wyglądać muszę się namęczyć,co inni maja naturalnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie