Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: meble - z sieciówki czy od producenta ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej wszystkim. gdzie najlepiej kupować meble ? w sieciówkach czy może bezpośrednio u producenta ? Zależy mi i na dobrej jakości i n rozsądnej cenie.
wiesz co ja zazwyczaj kupuje w sieciówkach ale obecnie wynajmuje mieszkanie więc aż tak na jakości mi nie zalezy. Jak już będe urządzać własne mieszkanie ( mam nadzieje, że niebawem) to na pewno będę robić meble na zamówienie.
Muszę przyznać, że jeśli chodzi o meble to zazwyczaj zamawiam je z IKEA.
Sklepów z meblami istnieje obecnie mega wiele i wybór dzięki temu mamy również szczególnie duży. Ja jeśli będę aranżować własne wnętrza to z pewnością skorzystam z oferty tego sklepu https://www.ospace.com.pl/ gdyż mają tam mega ekskluzywne rozwiązania Wink Uwielbiam taki styl, więc bez zastanawiania będę brać takie mebelki Smile
zdecydowanie od producenta. Jakość z tymi meblami z sieciówki bez porównania lepsza. Gdybyś szukała ciekawych narożników, sof czy foteli wypoczynkowych to polecam Caya Design. Mam od nich narożnik AVANTI. Jest świetny Smile
o fiona11 dzięki za namiar Smile zaraz biore się za przeglądanie ich strony w sieci ale już widzę, że styl bardzo mi pasuje. Takie eleganckie a jednocześnie nowoczesne. To meble robione na indywidualne zamowienie tzn, że np moge dowolnie sobie wybrać obicie itd?
elenka no pewnie, że tak Smile właśnie to jest super, że tak naprawdę jeden model narożnika czy sofy może się tak bardzo od siebie różnić Smile obicia wybierasz sama, można je dowolnie łączyć. Przejrzyj sobie na spokojnie ich katalog i na pewno coś wybierzesz.
to jak tak zachwalacie to już sobie zapisałam namiar na tą firmę żeby mi gdzies nazwa nie umknęła Smile poza tymi narożnikami widziałam, że mają też ciekawą kolekcję loft. Marzy mi się taki oryginalny stolik kawowy Smile
ninjaa o prosze - fajnie, że skorzystasz z namiaru Smile jeśli chodzi o kolekcje loft to meble faktycznie robią wrażenie. Mam juz jeden stolik kawowy ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy by przypadkiem nie zamówić czegoś jeszcze Smile
ja zaraz po świętach bede składać zamówienie tylko musze jeszcze dograć kilka spraw Smile pewnie od razu wezme i narożnik i coś z tej kolekcji loftowej - bardzo lubie taki styl Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie