Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie miasto na studia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Które miasto jest waszym zdaniem najlepsze do zycia i studiowania jednoczesnie?
Ja myślę o Warszawie, polecacie stolice do studiowania? Łatwo znaleźć pracę, żeby coś dorobić? I przede wszystkim czy studiujecie na prywatnej czy państwowej uczelni bo ja myślę o prywatnej. Podoba mi się specjalność home design na kierunku architektura wnętrz, przyznaje, że to https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/li...ome-design wygląda dość ciekawie i na ten moment to mój wybór, ale po maturach zobaczymy co i jak, w zależności od tego jak mi pójdą.
a ja myślę, że co do tego nie ma wątpliwości - zdecydowanie Kraków. To jedno z najbardziej studenckich miast w Polsce. Nic w tym dziwnego, bo przecież tradycja studiów w Polsce narodziła się właśnie tutaj Smile poza tym to piękne miasto przyjazne studentom i zdobywaniu wiedzy, a także doświadczenia zawodowego. Ja mieszkałem i studiowałem w Krakowie i nie cofnąłbym tego wyboru. Do mieszkania wybrałem akademik w Krakowie i też uważam, że to była doskonała decyzja. Żyłem komfortowo i poznałem tylu ciekawych ludzi, że aż nie mogę zliczyć
Oczywiście, że Kraków Big Grin to najlepsze miasto na studiowanie. Jest tu co robić i miasto jest piękne. Jeśli interesuje Was pokój dla studenta Kraków to polecam albo prywatny akademik, albo wynająć coś taniego na obrzeżu.

pozdrawiam Student z Krakowa Cool
A dla mnie Kraków jest przereklamowany !
Ciężko powiedzieć.. wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.
Pewnie, że Warszawa! Mnóstwo możliwości jeśli mowa o studiowaniu i potem podjęciu pracy. Żyje się szybko ale ja osobiście lubię takie życie. Co do uczelni to Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma ciekawe kierunki, zobaczcie sami ich ofertę. Rekrutacja odbywa się online.
A Warszawa?
ja postawiłam na Warszawę, duże możliwości także w kwestii znalezienia pracy po studiach Smile a jeśli szukacie dobrych uczelni z kierunkami medycznymi takimi jak pielęgniarstwo, fizjoterapia czy psychologia to zdecydowanie polecam Warszawską Akademię Medyczną. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk.
Przekierowanie