Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie promocje w sieciach komórkowych w 2019?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie może, jakie promocje będą lub są w 2019 u operatorów komórkowych na abonamenty, mix, czy kartę? Można liczyć na jakieś wyprzedaże telefonów?
Ja już długo nie mam telefonu na abonament. Bo się jak dla mnie nie opłaca być zobowiazanym umową. Na kartę masz prawie takie same oferty, możesz mieć pakiet nielimitowanych minut i ładować wtedy kiedy chcesz a nie musisz.
No może to i lepsze rozwiązanie. Można sobie stałe doładowanie stawić. Ale w której sieci najlepiej się opłaca mieć na kartę? Gdzie ty masz i jak wychodzi Ci cenowo?
Ja mam w Virgin Mobile i sobie chwalę. Doładowuje 30 zł miesięcznie i mam pakiet na rozmowy, sms i internet. I mi to starcza w zupełności. Masz takie różne porównywarki ofert zarówno na abonament jak i na kartę i możesz zobaczyć.
No w wyszukiwarce znalazłam Komórkomat, pokazał mi oferty. Ale prócz Virgin są jeszcze inne sieci których nie znam. Czy to odnogi tych dużych operatorów jak Plus czy Orange, czy jak?
Nie, to są sieci mobilne. Virgin też. One działają na sieciach operatorów jak Orange, Plus ale są osobno. Mi Virgin działa bez problemów. Porównaj sobie gdzie jest najlepsza oferta i wybierz tak by Ci się opłacało.
Aha. No to jeszcze raz sprawdze w Komórkomacie koszty tych pakietów i może faktycznie się zdecyduje. A czy w takim Virgin też jest abonament?
Porównaj, to dobry sposób by wybrać dobrą i opłacalną ofertę. Określ też tak na prawdę minimum co potrzebujesz. Bo jeśli nie wydzwonisz więcej niz 100 minut w miesiacu to może nie ma sensu brać nielimitowanych.
No no wydzwonie to na pewno. Ale jeszcze się zastanawiam, czy brać umowę z telefone, czy bez. W komórkomacie pokazuje, ze dużo modeli jest dostępnych u operatorów. Chyba pochodzę i popytam może w salonach.
A obecnie? Jakie sieci komórkowe w polsce są Waszym zdaniem teraz najbardzej popularne? Którzy operatorzy przedstawiają swoim klientom najlepsze oferty? W jakiej sieci Wy macie telefon? Jesteście zadowoleni?
Przekierowanie