02-01-2019, 10:39
04-01-2019, 22:57
nie pilam ale jestem wielkim smakoszem kaw i dalabym sie pociać za mozliwosc jej wypicia..
fakt pozyskiwanie nie jest zachecajace (dla osob nie zaznajomionych z tematem polecam przeczytac https://www.darnatury.pl/blog/article/ka...k-powstaje ) ale czytalam tez ze gdy sie ja pije bez swiadomosci jak powstaje to nie oddaje ona tego czegoś
cokolwiek to oznacza hehe
fakt pozyskiwanie nie jest zachecajace (dla osob nie zaznajomionych z tematem polecam przeczytac https://www.darnatury.pl/blog/article/ka...k-powstaje ) ale czytalam tez ze gdy sie ja pije bez swiadomosci jak powstaje to nie oddaje ona tego czegoś
cokolwiek to oznacza hehe