Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Warszawa - dobra podstawówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Do jakiej szkoly podstawowej w Warszawie chodzą Wasze dzieci? Jaką szkołę polecacie? W grę wchodzi Ochota i Mokotów.
w tych dzielnicach to są chyba głównie szkoły prywatne co ? ja przynajmniej teraz gdybym miała taką potrzebę rozglądałabym się właśnie za placówkami niepublicznymi.
Ja jestem z Ochoty, dzieci posłałam do Te Vizji na ulicy Gładkiej. Fakt, jest to szkoła niepubliczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, dzieci też chętnie chodzą. A czesne nie jest aż takie wysokie. Szkoła generalnie cieszy się dobrą opinią.
oo nie słyszałam wcześniej o tej te vizji a mieszkam w sumie w okolicy. Na pewno zerkne na ich stronkę, dzieki Smile
nie ma sprawy. jak mozesz sobie na to pozwolic pod katem finansowym to nawet sie nie zastanawiaj. Znajomej córka też jest uczniem tej szkoły i często bierze udział w różnego rodzaju olimpiadach. Poziom jest odpowiednio wysoki, klasy niezbyt liczne a pedagodzy bardzo zaangażowani w swoją prace.
fiona11 bardzo Ci dziękuje za informacje Smile przejrzałam już ich stronę i faktycznie wszystko zapowiada się bardzo obiecująco. Widziałam, że organizują dni otwarte. Warto się wybrac ?
no pewnie, że warto! My byliśmy całą rodzinką i to właśnie po takim spotkaniu zdecydowaliśmy się zapisać tam córki. zobaczysz jak wygląda szkoła, jak prowadzone są zajęcia, poznasz nauuczycieli i dyrekcje.
ok super to zaraz zobacze kiedy odbeda sie takie spotkania i na pewno na któreś z nich się wybierzemy Smile
udało się odwiedzić Te Vizję w ubiegłą sobotę 16 lutego Smile
Myślę, że każda szkoła jest dobra jeśli dziecko się odpowiednio zmotywuje do nauki
Stron: 1 2 3
Przekierowanie