Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie dobre kolumny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich Cool
Z racji tego, że uwielbiam słuchać muzyki jak najgłośniej się da, a moje poprzednie kolumny można powiedzieć... odeszły... to chciałbym się Was poradzić.
Jakie kolumny tak np. do 1000zł byście polecili i dlaczego?
Wejdź sobie na https://stx.pl/ i sprawdź kolumny, które mają w ofercie. Z tego co widzę to akurat za 999zł (tylko nie wiem czy kw wliczone czy nie), a jak poczytałam opinie w necie na temat tych kolumn to wiekszość ludzi mowi ze spoko, zajrzyj. Byc moze ktos na forum robil juz zakupy w stx.pl?
Nie znam tego sklepu i zakupów nie robiłem, ale z tego co spojrzałem na opinie klientów oraz sprzęt, jaki posiadają w ofercie to sądzę, że można bez wahań od nich zamówić. Robią zwroty, ceny mają dobre to i się nie dziwie, że ludzie polecają stx.pl - jaka szkoda, że nie mam wolnej gotówki odłożonej bo sam bym sobie jakieś "małe kolumny" sprawił Big Grin
Również polecam markę STX mają kolumny wysokiej jakości także na pewno będziesz zadowolony. Mój brat jakiś czas temu też u siebie w pokoju zainstalował kolumny marki stx i jakosc rewelacja.
Bardzo fajnie, że udzielacie takich porad Smile
Przekierowanie