Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaka sieć komórkowa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W jakiej sieci komórkomawej macie telefony i gdzie opłac się mieć umową abonamentową a gdzie na karte?
ja kiedyś miałam abonament w Oragne, ale potem kończyła mi się umowa i okazało sie, ze w ofercie na karte jest taniej. To zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Może zobacz w jakiejś porównywarce czy coś?
No w Komórkomacie sprawdzałam, ale wydaje mi się, że na karte opłaca się bardziej. Choć jest jeszcze kwestia telefonu. Wiem, ze w abonamentach dają teraz modele na raty. I tu pojawia się pytanie czy opłaca sie je brać u operatora czy kupić osobno.
No to ty musisz wiedzeć co Ci sie opłaca a co nie. Każdy ma inne podejście do takich rzeczy. Ja mam na kartę i mi to w supełności starcza. Ale też zobacz sobie w porównywarce inne sieci bo jest ich sporo.
No ja dzwonie dużo. Ale widzę też, ze w PLUS są doładowania za 30 zł i pakiet z niemilitowanymi rozmowami do wszystkich. A abonament to jednak większa kwota. Jeszcze przejrzę ale może faktycznie na kartę się zdecyduje.
W każdej sieci masz teraz tak. Ja mam w Virgin i za 29 zł mam noLimit. Weś sobie w Komórkomacie porównaj oferty sieci na kartę i zobacz. Wiem, że znajdziesz jeszcze taniej.
No na pewno sprawdzę. Ale czy jakaś sieć ma dobrą jakoś usług tak na 100 % jeśli chodzi o zasięg? Kiedyś wiem, że TMobile było liderem a jak jest teraz?
Ja mam właśnie w Virgin i nie narzekam. Bardzo dobrze mi się korzysta, połączenia dobrej jakości, nawet te internetowe przez iMessage, bo mam z chłopakiem iPhone. I za te pieniądze co płace to jestem zadowolona.
A z ciekawości zobaczę jaki mają oferty, bo w Komórkomacie widzę, ze jest ta sieć w czołówce. I też widzę, ze mają abonament teraz 6 miesiecy bez opłat, czyli za 19 miesięcy się płaci.
Ja jestem w Play na abonament. Płacę 45 zł miesięcznie i mam minuty i smsy do wszystkich za darmo i bez ograniczeń. Do tego pakiet internetu (nie pamiętam dokładnie ile) ale nie jestem w stanie wykorzystać go w ciągu miesiąca. Jak miałam na kartę to zawsze mi brakowało i trzeba było szybciej doładowywać konto-mało opłacalny interes jak dla mnie. Teraz jestem bardzo zadowolona. Telefon mam na androidzie i ściągam dużo różnych aplikacji, dlatego dodatkowo mam takiego antywirusa https://www.kaspersky.pl/android-security który jest przeznaczony typowo do telefonów z systemem android. Dzięki temu nie mam żadnych wirusów, ani moje dane się nigdzie nie "wydostaną"
Stron: 1 2
Przekierowanie