30-11-2018, 15:31
30-11-2018, 15:37
Nie nadaję dużo paczek, ale jeśli już to robię to tylko i wyłącznie przez internet, ponieważ nie mam czasu nawet na to, aby wyjść gdzieś z domu. Zastanawiam się jednak, jak wygląda kwestia, jeśli chodzi o paczki kurierskie niestandardowe Wysyłaliście już kiedyś takie kurierem?
11-12-2018, 22:41
Jasne, że tak! Ja nadaję przesyłki zazwyczaj przez AlleKurier i jeśli mam byc szczera, to nigdy nie zdarzyło mi się, aby przesyłka została odebrana przez kuriera po czasie, czy coś było z nią nie tak. Poza tym mają bardzo niskie ceny. Zobaczcie sami https://allekurier.pl/cennik jak kształtuje się cennik.
12-12-2018, 15:03
praktycznie tylko przez internet bo jest to o wiele tańsze
12-12-2018, 19:36
czasami mi się zdarza, ale zazwyczaj korzystam po prostu z poczty
21-12-2018, 12:16
Ja nadaję przesyłki dosyć często i od kiedy skorzystałem pierwszy raz z usług tej firmy https://www.sendit.pl/oferta/inpost nie wyobrażam sobie już chodzić normalnie na pocztę i stać w kolejce, skoro mogę to wszystko taniej i szybciej załatwić z domu 

21-12-2018, 15:25
często mi się to zdarza, bo najbardziej się opłaca
29-04-2019, 16:45
Opcję wysyłki internetowej oferuje m.in. Kurier DHL i uważam że to bardzo dobra opcja. W końcu można zaoszczędzić na czasie, nie trzeba nigdzie stać w kolejkach bo wszystko można załatwić z poziomu komputera