Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaką formę dostawy przesyłek wybieracie najczęściej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaką formę dostawy wybieracie najczęściej? Czy jest to przesyłka pocztowa, czy może kurierska? Ja, zazwyczaj wybieram przesyłkę kurierską. Mało tego, zazwyczaj jak mam coś do kogoś nadać, to również nadaję kurierem, a Wy?
Zamów i śledź paczkę kurierem Geis online ik wtedy masz pewność, że będzie ona u adresata na czas. Sama tak często robię. Opcja śledzenia przesyłek według mnie jest genialna, ponieważ nie musimy się przejmować tym, że paczka się gdzieś zgubi.
Ja najcześciej korzystam z usług tego brokera kurierów https://www.sendit.pl/centrum-informacji...s/warszawa . Nie dosyć, ze pszesylki są tańsze to jeszcze wszystko robę z domu paroma kliknięciami i po sprawie. Nigdzie nie muszę chodzić Smile
Natomiast jak macie do przetransportowania coś o większych rozmiarach co normalnie kurier nie chce dostarczyć to wybierzcie tanie palety . W ten sposób można przesłać części samochodowe, a nawet meble!
Przekierowanie