Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkoła jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie to https://www.automobilklubpolski.pl/
Mają bogate zaplecze szkoleniowe i najlepszych instruktorów
W moim przypadku w zakresie wyboru szkoły jazdy w Poznaniu postawiłem na OSK Pegaz, którą polecam również z opinii mojego przyjaciela, bo oboje robiliśmy kurs w tym samym czasie. Ogólnie zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone poprawnie, dobrze rozłożone w czasie i przez świetnych oraz doświadczonych instruktorów którzy są chyba najspokojniejszymi osobami na jakie udało mi się trafić dzięki czemu też stres podczas jazdy jest dużo mniejszy i manewry stopniowo zaczynają wychodzić.
Ja doszłam do wniosku że to już najwyższy czas zrobić sobie prawo jazdy, bo obecnie muszę się prosic męża by mnie gdzieś zawiózł. Szukałam szkoły gdzie mogłabym się zapisać popytałam znajomych i ciężko się zdecydować. Póki co znalazłam szkołę CSL Lektor https://www.kursylektor.pl/ . Muszę popytac jeszcze o tą placówkę, bo nie chciałabym trafić źle.
W Poznaniu jest też świetna szkoła jazdy - Zdaj Prawko. Polecam jeśli ktoś chce szybko i bezproblemowo zdać egzamin na prawko. Ja skorzystałem i absolutnie nie żałuję Smile
Ja natomiast z Poznania mogę polecić OSK Pegaz w którym robiłam cały kurs na prawo jazdy kat. B i jestem bardzo zadowolona zarówno ze względu na podejście instruktorów, ich wiedzę oraz umiejętności i też samą organizację jazd bo też nie było mowy o przestojach że przez np. tydzień w ogóle nie jeździłam (a w innych ośrodkach z tego co słyszałam tak się zdarza). U mnie już po 14-15 godzinach było coraz lepiej i w całym kursie dobrze przygotowałam się do egzaminów na początek wewnętrznych jak i później tych w ośrodku WORD więc nic innego mi nie pozostaje jak tylko ich polecić. Pozdrawiam!
Najważniejsze jest to jak się dana osoba czuje za kierownicą już na samym początku
Przekierowanie