Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: zastepstwo fotelika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sporo ostatnio słyszałam o tych adapterach https://smartkidbelt.com/pl/ . Ma je ktos z was? Często dobieramy kolegów syna z zajęć dodatkowych i czasami rodzice zapominają o fotelikach i wtedy jest problem. Bo oni w pracy a ja pod szkoła bez fotelika. To by nam rozwiązało problem.
Bardzo ciekawe rozwiązanie i moim zdaniem idealnie się sprawdzi w takim zastosowaniu, o jakim piszesz. Smart Kid Belt jest bardzo kompaktowe, więc łatwo je mieć ze sobą. A do tego poziom bezpieczeństwa jest wysoki. Zobacz sobie filmy na YouTube.
Masz? Właśnie szukam takiej opinie, bo w internecie to już się pogubić można. Każdy mówi coś innego a eksperci z tego co czytałam są jak najbardziej za produktem.
Ciekawe rozwiązanie, choć wiadomo, że porządnego fotelika nic nie zastąpi.
dokładnie ja też uważam, że pasy są ok owszem ale nie tak na co dzień. do codziennej jazdy warto kupic porządny gfotelik samochodowy np taki jaki my mamy, CAMO z firmy Easy Go. Przeznaczony dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. mmożliwy montaż za pomoca isofix lub pasów bezpieczeństwa. ma bardzo szerokie siedzisko ( które można regulować) dzięki czemu nawet większemu dziecko będzie w nim bardzo wygodnie. Są też praktyczne podłokietniki i uchwyt na butelkę.
Ja osobiście uważam, że jednak dużo lepiej swoją rolę spełniają tradycyjne foteliki samochodowe. Sklep internetowy sklep-smile.pl oferuje naprawdę spory wybór takich fotelików od najlepszych, wiodących pod tym względem na rynku producentów. My również zamawialiśmy tam taki fotelik dla naszego malucha i jesteśmy bardzo zadowoleni Wink
Ja tam pozostaje wierna najlepszym rozwiązaniom i ostatnio nawet kupiłam nowy fotelik samochodowy nania. Spodobał się przede wszystkim mojej córce ze względu na ciekawe wykończenie z myszką Minnie. Ja też jestem zadowolona bo ma wbudowane pasy i ciekawy zagłówek.
Przekierowanie