Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: mięso
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej, ostatnio trochę podróżuję i biorąc pod uwagę mikroflora mięsa zaczęłam się zastanawiać nad warunkami jego przechowywania w lokalnych restauracjach w różnych krajach. Gdzie jadacie w krajach orientalnych? Czy jecie mięso i jakie? Czy raczej unikacie?
Ja raczej unikam mięsa. Zwyczajnie nie przepadam za jego smakiem.
Mięso jest zdrowe i nie powinnaś go unikać, bo możesz się nabawić różnych chorób. Jeszcze nie miałam okazji jadać poza Polską, więc nie wiem, gdzie powinniście jadać, wyjeżdżając do ciepłych krajów. Wiem za to, że warto pojechać do Bubbles Bar Warszawa, by spróbować tamtejszej kuchni - jest pyszna. I ta promocja, płacisz 29 zł za osobę i pijesz tyle szampana, ile chceszWink .
Bardzo ciekawy temat.

__

printmar.pl
Ja raczej unikam mięsa, więc to niestety nie jest pytanko do mnie Big Grin
Ja raczej jem mięso i nie zastanawiam się nad tym w jaki sposób jest przechowywane. Póki co nie miałam żadnych nieprzyjemnych przygód Wink
Można się zastanawiać czy warto jeszcze jeść mięso.
Ja za mięsem nie przepadam i nawet myślałam, żeby zamówić sobie jakiś catering dietetyczny bez mięsa https://dietly.pl/catering-dietetyczny/miejskagorka Po prostu potrzebuję trochę odmiany i lżejszego jedzenia. Nawet jakiś detoks składający się z warzyw i owoców. Nie znam się na tym i będę i tak musiała poprosić o poradę w tej kwestii dietetyka. Z pewnością coś mi konkretnego podpowie.
Ja zawsze kupuję mięso mielone u rzeźnika i potem sobie mielę za pomocą wilka do mięsa. Szybko, sprawnie oraz wiem co jem.
Mamy takie warunki klimatyczne, że mięso jest po prostu niezbędne dla prawidłowego utrzymania naszego zdrowia. Nie wyobrażam sobie aby go nie uwzględniać w jadłospisie. Oczywiście należy wybierać producenta, który przykłada dużą wagę do jakości wyrobów wędliniarskich. Na przykład Karol zakłady mięsne.
Stron: 1 2
Przekierowanie