30-10-2018, 00:52
Cześć,
Czy ktoś z was korzysta z księgowości online? Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej w swojej firmie oraz sklepie internetowym - widziałam, że Ifirma ma integracje z takimi cms jak shoplo.pl
Chcę całkowicie zrezygnować z księgowości tradycyjnej, ponieważ taka opcja z tego co czytałam jest droższa niż ta online.
Ifirma np. tu czytałam, że posiada wiele darmowych programów.
Czy korzystacie z takiej opcji i rzeczywiście jest to wygodniejsz? Wydaje mi się, że tak
Czy ktoś z was korzysta z księgowości online? Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej w swojej firmie oraz sklepie internetowym - widziałam, że Ifirma ma integracje z takimi cms jak shoplo.pl

Chcę całkowicie zrezygnować z księgowości tradycyjnej, ponieważ taka opcja z tego co czytałam jest droższa niż ta online.
Ifirma np. tu czytałam, że posiada wiele darmowych programów.
Czy korzystacie z takiej opcji i rzeczywiście jest to wygodniejsz? Wydaje mi się, że tak
