Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: czy ktoś ma telefon lub internet w sieci Otvarta ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie czy ktoś z Was korzysta obecnie z oferty operatora Otvarta ? Wiem, że są dość nowi na rynku ale przyznam, że ceny abonametów i za internet i za tel są bardzo niskie i planuję przeniesc do nich numer w najbliższym czasie.
Oo chętnie przycupne bo sama zamierzam przenieść gdzieś numer. Teraz mam tel na kartę ale męczy,mnie już to ciągle doladowywanie. Poza tym pod kątem finansowym wcale nie wychodzi to jakoś specjalnie tanio...
nie mam ,szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o tej sieci
Są dość nowi na rynku pewnie dlatego o nich nie słyszałeś. Ja korzystam z ich oferty od kilku miesięcy i jest ok. Place co miesiąc tylko 17,99 zl i mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci a dodatkowo jeszcze 6 GB internetu do wykorzystania.
a ja mam internet mobilny w Otvartej od jakiś 2 miesięcy. Kilka dni temu przeniosłam do nich numer i załapałam się na ciekawą promocje - przez 3 miesięce będe płacić tylko 50% abonamentu. Wybrałam pakiet za 13,99 zł więc bedzie to niecałe 7 zł Smile taniej już się chyba nigdzie nie znajdzie Wink
dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi Smile w zasadzie potwierdziłyście wszystko to, co już wczesniej o nic słyszałam Smile w tym tygodniu zadzwonie sobie jeszcze do nich na infolinie i dopytam o szczegoly Smile raz jeszcze dzieki za reakcje Smile
Powiem szczerze, że o takiej sieci nie słyszałem. Nie gubi zasięgu ten net mobilny od nich?
i jak tam ninja udało się przenieść numer ? daj znać Smile ja niebawem będę brać u nich internet mobilny, tu też mają świetne ceny i dobre parametry.
Cóż, na pewno jest to ciekawa oferta. Jednak zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy, moim zdaniem dobrym pomysłem będzie odwiedzenie stronki https://panwybierak.pl . Możemy tam bowiem znaleźć zarówno informacje o poszczególnych dostawcach, jak i opinie na ich temat i łatwiej będzie nam wybrać coś konkretnegoSmile.
Przekierowanie