Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Na czym to polega?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mógłby mi ktoś tak jasno wytłumaczyć na czym polega detoks alkoholowy? Bliski znajomy mówi, że robi sobie coś takiego, a ja chciałbym się coś więcej o tym dowiedzieć.
To bardzo proste - jest to zwyczajnie niepicie alkoholu w żadnej postaci.
Skoro mowa już o leczeniu takich uzaleznieniem to moge polecić zaufany osrodek leczenia . Medox to prywatna klinika usytuowana w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ . Od wielu lat z powodzeniem radzą sobie z takimi uzależnieniami. Można im zaufać bo to profesjonalisci
W sieci na pewno uda Ci się znaleźć całą masę informacji na ten temat.
Angel
Odsawiasz w 100% alkohol... niestety w pewnym momencie nie jest to już takie proste :/
Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie będę w stanie pomóc...
Coś takiego mogliby Ci wytłumaczyć jedynie w placówce, która zajmuje się leczeniem osób w nałogu. Na przykład bardzo znanym i jednym z najlepszych jest Ośrodek Wiosenna. Moi znajomi musieli uzyskać sporo informacji na temat tego miejsca, zanim zdecydowali się, że wyślą do niego swojego krewnego. Mężczyzna od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu i nie może niestety sobie sam poradzić.
Nadużywanie alkoholu zawsze wiąże się z problemami. Przez niego rozbijane są rodziny, związki i tracimy kontrolę nad naszym życiem rodzinnym i zawodowym. Ale ciągle terapia jest jedynym i skutecznym wyjściem z nałogu. Sama znalazłam pomoc w Ośrodku terapii Forest i zachęcam wszystkich potrzebujących pomocy do kontaktu z tym ośrodkiem bo są w stanie pomóc
Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tym tematem, ale w sieci na pewno znajdziesz wiele poradników. Mam nadzieję, że uda Ci się dowiedzieć czegoś konkretnego.
Stron: 1 2
Przekierowanie