Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Komunia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli chodzi o prezent na komunie to najlepszym pomysłem bedzie zakup roweru. Polecam zapoznać sie z artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/pora...munie_jaki Na temat tego jaki rower dobrać pod kątem wzrostu dziecka i wielkości ramy, aby rower za chwile nie okazał się za mały. To bardzo przydatny artykuł , wiele można się dowiedzieć.
To już chyba polska tradycjaBig Grin Ja też na komunię dostałem rower, a było to ponad 20 lat temuSmile
A gdzie kupowaliście suknie komunijne? Potrzebuje w przyszłym roku kupić swojej córce suknie i bolerko komunijne. Możecie mi coś polecić?
na komunie najlepiej dać rower
Rower na komunie to bardzo fajny prezent, ogólnie prezenty wiążące się ze sportem są zwykle udane.
Skoro już przy takich komunijnych tematach jesteśmy, to powiedzcie mi proszę, gdzie zaopatrywaliście się w różnego rodzaju ozdoby na komunię, które wykorzystaliście później do dekoracji sali? Czy ktoś z Was zamawiał je może na happenings.pl/dekoracje-na-komunie? I jak, warto? Bo z tego, co widzę, wybór mają bardzo ciekawy, pytanie tylko, jak z ich jakością?
eh komunia moich dzieci na szczęście już dawno za mną Smile
my w tym roku będziemy mieli komunie naszej małej w Hotelu Niagara w Prudniku. okolica jest rewelacyjna, sala duża, duży parking, dzięki czemu każdy gość się zmieści swoim samochodem, nie trzeba szukać wolnych miejsc po okolicy. Ogromny plus tez za dużą i ustrojona sale, no i jedzonko, smaczne i świeże.
Do komunii dziecka trzeba sie bardzo dobrze przygotowac i wczesniej sporo rzeczy zaplanowac, ale ze wszystkim damy sobie rade. Nie ma byc to zwykly dzien, tylko warto tez przygotowac dziecko do tego dnia, wyjasnic mu jak z powaga podejsc do komunii. A stroj? Tez takie stroje komunijne dla chłopców moga byc fajne. Wybierzemy je w wielu sklepach. Macie sprawdzone swoje stroje na komunie dziecka?
Ja w prezencie komunijnym polecam kupić rower. Na stronie https://vellberg.pl/ mają fajną ofertę. Warto sprawdzić.
Stron: 1 2
Przekierowanie