Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ja uwielbiam dania kuchni włoskiej, dlatego moja maszynka do makaronu włączana jest prawie codziennie. Nie ma to jak świeży makaron z sosem pomidorowym i czosnkiem.
Ja najczęściej używam miksera, blendera ręcznego i kielichowego, maszynki do mielenia mięsa i ekspresu do kawy. tego nie powinno zabraknąć w mojej kuchni Smile
Młynka, miksera i tyle
(02-10-2018 14:29)ewiska0 napisał(a): [ -> ]Ja najczęściej używam miksera, blendera ręcznego i kielichowego, maszynki do mielenia mięsa i ekspresu do kawy. tego nie powinno zabraknąć w mojej kuchni Smile

Ja też codziennie używam ekspresu do kawy, jest to chyba najważniejszy sprzęt w mojej kuchni Smile Staram się też odpowiednio o taki ekspres dbać i na przykład regularnie wymieniam w nim filtry. Zamawiam je na stronie https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f0...presu.html, gdzie jak widać wcale dużo nie kosztują, więc polecam Wink
W kuchni zdecydowanie przydaje się grill elektryczny i blender kielichowy , do przygotowywania różnych dań. Najbardziej to jestem zadowolona z blendera kielichowego, można na szybko coś pysznego i pożywnego przygotować.
U mnie podstawą jest płyta indukcyjna, przeszedłem na to rozwiązanie z kuchenki tradycyjnej i jest zdecydowana różnica. Mam płytę electroluxa 700 SENSE SenseFry z paroma ciekawymi funkcjami jak np. automatyczne regulowanie temperatury. A to akurat przydatne jest, bo w tym samym czasie robię coś innego i nie muszę tak czesto sprawdzać ganków. Smile
Patelnia + przykrywka lub ew. garnek + łopatka drewniana mnie wystarcza. Wszystko oczywiście z https://dajar.pl/ Heart
Ja najczęściej w swojej profesjonalnej kuchni używam wózka kelnerskiego. Wózek kelnerski służmy mi do odkładania gotowych dań, tak aby kelnerzy z łatwością dostarczyli je wprost do stolika bez konieczności podnoszenia i obawy o zbicie talerzy.
Zdecydowanie u mnie wygrywa Thermomix. Dałam się koleżance namówić na wyjście na prezentację do pani justyny Ciesiun i chociaż pierw byłam sceptyczna to się ciesze, uwielbiam to urządzonko i bardzo mi pomaga na co dzień
Chyba najczęściej to wolnowaru od crockpot Wolnowar, mam model Crock-Pot 3,5l biały CSC030X i jedzenie jest naprawdę smaczne Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie