Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kwiaty dla kobiet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć dziewczyny,

która chciała by dostać storczyk dla dziewczyny ??? Czekam na Wasze prośby Angel
Chcesz poczytać o drzewkach bonsai? W takim razie zapraszam Cie na nowo powstałego bloga https://www.ebonsai.pl/jak-wybierac-doniczki-do-bonsai/ z którego się wszystkiego nauczysz.
Ja mam dwa storczyki i są to dość wymagające kwiatki moim zdaniem. Trzeba o nie odpowiednio dbać aby ładnie wyglądały.
Ja mam jednego storczyka i nie ma z nim zbyt wiele zachodu, wystarczy raz na 2 tygodnie wymoczyć go przez minimum 2h w odstanej przegotowanej wodzie z dodatkiem nawozu. Jak dla mnie kwiatek idealny.
Mam storczyka, którego kupiłam sobie sama, bo mój facet nigdy by o tym nie pomyślał.
Storczyki to nie moja bajka. Zdecydowanie wolę jakieś rośliny zielone nie kwitnące Big Grin Ale wiem, że są osoby, które mają rękę do storczyków i wcale nie poświęcają im wyjątkowo wiele czasu i uwagi
Ja uwielbiam otrzymywać kwiaty i w tym właśnie uwielbiam storczyki. Ale je sama przeważnie kupuje od męża mogę liczyć, że otrzymam zawze róże.
Storczyki są urocze :3 bardzo mi się podobają Big Grin
Storczyk super! Smile
Może coś innego? Jak kwiaty, to bukiet... No chyba, że dziewczyna ogólnie lubi pielęgnować kwiaty to wtedy spoko. Pomyśl o czymś innym, perfumy, jakiś fajny portfel - coś takiego jak w tym linku - tak moja sugestia Smile)
Stron: 1 2
Przekierowanie