Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Adopcja czy kupno?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co byscie wybrali? Ja osobiscie zdecydowanie wole adopcje, mrozi mnie na mysl o tym co moze spotkac takiego psa ktorego nikt nie przygarnie.
Ja osobiście jestem za adopcją. W schronisku jest tyle cierpiących zwierząt, nie mogę patrzeć jak one cierpią. Chciałbym adoptować za każdym razem gdy idę do schroniska.
adopcja zdecydowanie !
Ja też wolę adopcję. Takie zwierzaki są też często bardziej wdzięczne Smile
Zdecydowanie adopcja Smile
Moda na adopcje trwa i super, ale niewielu ludzi chce mówić o jej ciemnych stronach... Takie zwierzaki są często ciężko straumatyzowane, lękliwe, agresywne ze względu na to, co przeszły. A niestety nigdy do końca ich historii znać nie będziemy. Więc jest to kwestia do przmeyślenia, bo zwierzaki ze schroniska są często znacznie bardziej wymagające i o tym trzeba pamiętać.

Will
jestem zdecydowanie zwolennikiem adopcji Smile
Jakbym to ja miał wybierać to jednak wybrałbym kupno niż adopcję. Takie jest moje zdanie.

__________________________________________________________
https://podrozdoindii.wordpress.com/
A może warto zostawić ten temat specjalistom? Wydaje mi się, że to może być najlepsze możliwe rozwiązanie Smile
Myślę, że to wszystko zależy.. adopcja jest bardzo fajnym rozwiązaniem, ale nie dla każdego Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie