Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kobieta a gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy tez lubicie grac i caly czas jest wam przypominane, ze gry to raczej męskie hobby?
(24-09-2018 18:30)Tomczaq napisał(a): [ -> ]Czy tez lubicie grac i caly czas jest wam przypominane, ze gry to raczej męskie hobby?
Co za bzdura, kto niby przypomina, moja córka gra i nikt jej nie mówi, że tylko bratu wolno lub wypada.
Tak się przyjęło. Więcej facetów jednak graWink ja gram, ale w planszówki. Na komputerzez nie przepadam.
Ja bardzo lubię w sobie to, że nie skupiam sie tylko na babskich zabawach typu make up. Ponieważ kocham również gry, razem z moim chłopakiem spędzamy wieczory z fifa!
Coś w tym jest, że w gry grają głównie faceci, a dziewczyny kiedyś słynęły jedynie z gry w Simsy... Myślę, że to się powoli zmienia. Wręcz chyba robi się moda na takie gamer-girls.
taaaa niestety
Nie powiedziałabym, że to męskie hobby. Jak dla mnie jest ono niezależne od płci.
Znam parę kobiet, które bardzo często grają w gry komputerowe Smile
Moim zdaniem nie powinno się tak szufladkować.. są gry typowo męskie, ale są również i takie, które spodobają się kobietom Wink Ja na przykład jak mam wolną chwilę to bardzo lubię pograć sobie w Dream Room Makeover na platformie https://gamehag.com/pl/minigry. Prosta i niezobowiązujaca gierka, doskonała na zabicie wolnego czasu i nudy Smile
Ja jestem przykładem kobiety, która uwielbia grać w gry zarówno planszówki jak i na konsoli ze swoim chłopakiem. Nawet zaryzykowała bym powiedzieć, że spędzam nad tym więcej czasu niż on. Jednak się wystrzegam grania na przeglądarkach, bo jest tam strasznie dużo syfu, dopiero uświadomił mi mój chłopak. Ale wracając do tematu jest masa kobiet, które grają nawet się z tego potrafią utrzymywać.
Stron: 1 2
Przekierowanie