Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co robicie w wolnym czasie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W wolnym czasie lubię robić różne rzeczy, bo tak naprawdę nie potrafię się nudzić. Raz na tydzień spotykam się ze znajomymi i mamy takie jedno ulubione swoje miejsce. Jest to The Roots Bar http://www.therootsbar.com/#section-gallery . Sami zobaczcie, jaki to klimatyczny lokal. A jakie wyszukane menu oferują. Serwują najlepsze koktajle w całej stolicy. Korzystają ze starych sprawdzonych receptur i czuć w smaku, że mają do tego spory talent.
Dobrze znać lokale, w których jedzenie jest naprawdę dobre. Ale żeby tyłek mógł się zmieścić w drzwiach to trzeba też się trochę poruszać Smile Dla mnie fajnym sposobem na aktywne spędzenie czasu jest lot w tunelu aerodynamicznym. Upatrzyłam sobie jeden fajny w Mirosławicach- Speedfly. Jeśli ktoś lubi adrenalinę i endorfiny to będzie świetne miejsce, żeby spędzić czas Smile
Ja przeważnie spędzam go ze swoimi znajomymi Wink
ja aktualnie przeglądam blogi, social media, profile, gazety, czasopisma wszystko gdzie znajdę informację o jak powstają domy z prefabrykatów. Mega mnie to interesuje. Mam działkę pod miastem i chciałabym postawić taki dom.
Przekierowanie