Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: pomysł na wieczór kawalerski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wraz z przyjaciółmi myślimy nad organizacją wieczoru kawalerskiego dla naszego kumpla, który za niedługo się żeni. Co możecie zaproponować na taki wieczór, żeby na długo go zapamiętał?
Kurcze, jest naprawdę szeroki wachlarz atrakcji, jakie można zapewnić, zależy co konkretnie lubicie robić, ale mogą to być np skoki ze spadochronu, wypad na jacht, gdzie spod pokładu wyjdzie striptizerka i wiele innych.
Do tego potrzebne usługi jakichś firm, czy w ogóle gdzieś na pomorzu są firmy, które zajmują się organizacją takich wieczorów?
Największą firmą w Polsce, która organizuje zabawy na wieczory kawalerskie jest https://jjkawalerskie.pl/ stacjonują oni również w Trójmieście. Dla nich zaplanowanie czegoś takiego nie jest problemem.
super pomysl !
Wszystko zależy od tego co lubi Twój przyjaciel, bo to ma być wieczór specjalnie dla niego.
Moim zdaniem najlepsze takiego typu imprezy to atrakcje w ciągu dnia dla wszystkich uczestników jak, spływ kajakiem albo paintball a wieczorem tradycyjna posiadówa w sali i kulturalne spożywanie alkoholów wysokoprocentowych Angel. Znajomy, który ostatnio organizował taki wieczór na którym byłem skorzystał z usługi obsługa barmańska imprez od BarManiera.
Coś, co zapada na długo w pamięć to porządna dawka adrenaliny. Proponuję tunel aerodynamiczny, ja znam Speedfly z Mirosławic. Byłam i chętnie tam wrócę Smile Wiem, że organizują różne imprezy. Może coś w tę stronę?
Aby go dobrze zapamiętał mówisz... Może zakup mu soczewki ze strony http://www.twojesoczewki.com/42-soczewki...e-kolorowe . Gwarantuję Ci, że będą niezłe jaja, jak pojawicie się w soczewkach Zombie na imprezie[/align]
Mój znajomy będzie miał wieczór kawalerski w sylwestra więc ma ułatwione zadanie. Zrobię mu niespodziankę i zadbam o ozdoby karnawałowe. Faceci raczej sami nie zadbają o dekorację Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie