Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Podryw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chłopaki! Wiem że to nie dział dla mnie ale WY najbardziej potraficie odpowiedzieć na to pytanie : Jak się Was podrywa ?
Przez żołądek do serca hahah Big Grin
Na każdego działa co innego, jeden chce czułości, jeden rozmowy a kretyni seksu. W tym to jesteśmy gorsi od kobiet Big Grin
Takie rzeczy to trzeba samemu odkryć ! Big Grin
co na nas dziala to nie wiem, bo kazdy facet jest taki sam "AA RUCHAŁBYM" albo "ALE CYCE" a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze jestesmy ZUPELNIE inni : O ktos tam chce czulosci, ktos przyjaciolki, ktos milosci szuka, ktos zrozumienia, no ale wlasnie CYCKOW!!

Powiem moze jak mnie latwo poderwac, jedyne co musi miec dziewczyna, do ladna twarz, to jest najwazniejsze, i oczywiscie musi oczarowac mnie rozmowa, MUSI!!! TO JEST MUS!! ZEBY byla inteligentna, jesli wykazuje sladowe ilosci inteligencji to dla mnie to jest za malo ;d musze sie jej podobac, chce sie czuc pewnie przy kobiecie xD ale najwazniejsze dla mnie jest to zebysmy sie rozumieli Big Grin ja sie automatycznie w tedy "zauroczam" XD

A jak poderwac ? mnie akurat latwo, poprostu zagac miło Big Grin jestem otwartym czlowiekiem i napewno nie nakrzycze Smile)
To proste Big Grin im dużo do szczęścia nie potrzeba haha Big Grin poza tym to oni powinni podrywać Smile
hahaha, no nie wiem zepsuta xD
Każdego łatwo poderwać wystarczy przejść obok "pokazac" swoje krągłości i już xD

A jak dziewczyna jest jeszcze śliczna i inteligentna to zdobędzie chłopaka w pare sek Smile

Dziewczyny pamiętajcie najżywniejsze jest pierwsze wrażenie, i to co powiecie na początku Smile
No ja na przykład lubię jak laska do mnie podchodzi, łapie mnie za tyłek i mówi "Wiesz czego chcę, i ty mi to dasz, albo Cię zwiążę i zbiczuję" ... ale to kwestia gustu ostatecznie.
Kazdy facet ktoremu pokazesz cycki bedzie twoj xD
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie