Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zdjęcia ślubne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Po czym poznać dobrego fotografa na slub? Znajoma poprosiła mnie o pomocy przy takiej organizacji wesela, dlatego zastanawiam się jak takiego dobrego fotografa znaleźć. Widziałam kilka ogłoszeń i fotograf ślubny gdańsk cennik chyba najbardziej zwrócił moją uwagę. Wy macie kogoś poleconego?
Bo ja wiem... po obszernym portfolio? Po dobrych opiniach?
Moim zdaniem portfolio powie najwięcej o takiej osobie ;d
Fakt, ale też cena wchodzi w grę, zwłaszcza jak ktoś ma ograniczony budżet...
Do zdjęć ślubnych trzeba koniecznie znaleźć kogoś adekwatnego, kogoś kto wykona zdjęcia z precyzją o szczegóły. Własnie dlatego ja wybrałabym http://studiopaparazzi.pl/ z Białegostoku
Żeby rozpoznać dobrego fotografa na pewno warto spojrzeć na jego wcześniejsze prace i zobaczyć jaki zdjęcia zrobił innym parom. Sprawdź jakiś reportaż ślubny jaki robił ostatnio jakiejś parze i zobacz po prostu czy Ci się podoba. Możesz też poszukać jakichś informacji i opinii o nim w internecie. Wtedy będziesz wiedzieć, czy dobrze się z nim współpracuje i czy inni byli zadowoleni z jego usług.
Warto skorzystać z usług fotografa z polecenia. Dobrze jest też zobaczyć wszystkie zdjęcia, jakie wykonał na jednym weselu, aby mieć pewność, że coś takiego nas interesuje.
Myśmy własnie tak wybrali fotografa. Popytaliśmy znajomych, pooglądali ich zdjęcia i wybraliśmy tego, który naszym zdaniem miał najlepsze fotografie. Bo to przecież wszystko kwestia gustu.
Można też przeglądać samemu ofertę różnych fotografów. Każdy ma (a jak nie ma to znaczy, że nie warto sobie nim głowy zawracać), na stronie bogate portfolio i można zobaczyć, czy robi zdjęcia, które nam się podobają. Jeśli jesteście z okolic Krakowa to polecam zajrzeć na tę stronę http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ . Pan Łukasz robił zdjęcia na ślubie mojej siostry i zdjęcia wyszły fantastyczne. Poza tym, jest to bardzo sympatyczna osoba, nastawiona na to by klient był zadowolony i by jak najlepiej uwiecznić ten wyjątkowy dzień. A podejście fotografa jest jak dla mnie rzeczą różnie ważną co jakość zdjęć.
Takie zdjęcia z weselą są dosyć popularne i jest to całkowicie zrozumiałe, bo przecież każdy chce mieć pamiątkę z tego dnia. Wy jednak możecie pójść o krok dalej i zamówić Wideofilmowanie Białystok Film lepiej oddaje emocje i dzięki niemu na pewno zapamiętamy wszystkie ważne momenty bardzo dokładnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie