Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Liceum czy technikum?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Gdzie sie uczycie/ uczyliscie/ chcecie sie uczyc? Ja w liceum Big Grin
Ja również w liceum, aczkolwiek nie uważam, że to był taki wspaniały wybór Tongue Szkoła jak szkoła - od niej tak naprawdę nic a nic nie zależy. To co z niej wyniesiemy zależy tylko od nas.
Obojętnie do jakiej szkoły posyłamy dziecko, czy jest to szkoła podstawowa, liceum czy technikum warto zastanowić się nad jego ubezpieczeniem. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw/...-szkolnego znajduje się ciekawy materiał na ten temat, z którym warto się zapoznać.
Chodziłam do liceum, głównie dlatego, że nie chciało mi się chodzić do szkoły przez 4 lata Tongue Teraz może trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na technikum, miałabym już zawód w ręku. Gdybym była młodsza, poszłabym do technikum, najchętniej do tego co Ryanair założył teraz we Wrocławiu, gdzie uczą na mechanika lotniczego.
Technikum. Niby rok nauki wiecej, ale ma sie ten tytuł technika
ja wybrałam liceum i tez jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Chodziłam zresztą do bardzo dobrego Niepublicznego Liceum nr 6 przy ul Bacha w Warszawie ;) Mi podobało się to ,ze byłam wklasie dwujęzycznej, miałam dodatkowe zajęcia.
Ja wybrałem liceum, ale jest to naprawdę indywidualna sprawa, zależy kto ma jaki plan na życie
Angel
Ja jestem po technikum i idąc kolejny raz do szkoły średniej również zdecydowałabym się na technikum.
Liceum mozna sobie bardzo szybko znalezc w stolicy. Jest ich mnostwo tylko musimy do dobrego pojsc. W Warszawie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha jest fajne. Jesli mieszkamy w okolicy to mozna do takiego pojsc.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie