Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: WÓZEK EASYGO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie Smile Czy jest na forum ktoś, kto używał lub obecnie używa wózka marki Easy Go ? Interesuje mnie przede wszystkim wózek wielofunkcyjny ale wszeliie opinie na temat spacerówek też są dla mnie bardzo ważne. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
My jezdzimy obecnie modelem Virage z Easy Go. Polecam jak będziesz za kilka miesięcy szukać spacerówki. No chyba, że kupisz model Optimo w wersji 3w1 to na pewno posłuży Ci przez cały okres gdy maluch będzie korzystał z wózka Smile
dzięki fiona11 za odpowiedz. no wlasnie zastanawiam się nad tym modelem optimo. Istnieje jednak szansa, że samą gondolę dostaniemy w spadku po starszej kuzynce dlatego też napisałam, że same spacerówki też biorę pod uwagę Smile
easy go to bardzo dobra firma. Moja córka jezdzi teraz spacerówką Virage z tej firmy. Jest super. Baaaardzo lekki i co ciekawe - jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia więc mozna kupić jeden wózek na te 3-4 lata życia malucha.
dzięki veronaa za odpowiedz Smile Właśnie zdążyłam zauważyć, że wózki tej firmy cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Nawet podczas wizyty w sklepie pan sprzedawca polecał tą firmę :)Ja pewnie zdecyduję się na Optimo Smile
No i jak tam decyzja zapadła ? Byłam ostatnio z kuzynką w sklepie z akcesoriami dla dzieci i faktycznie można dostac oczopląsu Smile Ale porównując ceny i tak zostałabym przy easy go Smile
Poszperajcie w Internecie. Z całą pewnością coś się na ten temat znajdzie.
tak veronaa zdecydowaliśmy się na zakup modelu Optimo. Używamy go dopiero od kilku dni więc cięzko cokolwiek powiedzieć ale jak na tą chwilę jestem zachwycona Smile
Moja mamcia kupiła dla siostrzyczki wózek bebeto holland i jest super. Jest tak lekki, że sama mogę go wnosić po schodach.
tych wózków jest teraz na rynku faktycznie sporo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. ja tam jestem zadowolona z naszego virage i nie zamieniłabym go na nic innego.
Stron: 1 2
Przekierowanie