Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Częste infekcje dróg oddechowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spotkały was kiedyś częste infekcje dróg oddechowych, na które trudno zaradzić? Branie leków w nieskończoność jakoś mi się nie uśmiecha. Nie wiem, czy nie zdecydować się na inhalacje. Przeglądałam takie oferty https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...noterapia/. Nie wiem tylko, czy to skuteczniejsze rozwiązanie.
Mi również dość często przytrafiają się infekcje górnych dróg oddechowych. Na szczęście nigdy nie jest to coś poważnego. Jeśli chodzi o objawy, to zazwyczaj mam cieknący katar i co chwilę kicham Smile Staram się wtedy zostać w domu i zazwyczaj dość szybko mi przechodzi.
Każdy kto ma dziecko w wieku przedszkolnym doskonale wie, że najgorszy jest taki ciągły katar u przedszkolaka. Uniemożliwia mu chodzenie do przedszkola, dodatkowo utrudnia oddychanie przez co dziecko się meczy. najważniejsze jest wtedy by regularnie oczyszczać nosek, tu najlepiej sprawdza się woda morska ( ja zawsze mam taką w swojej apteczce).
Przekierowanie