elenka to super, że jesteś zadowolona i nasze rady okazały się przydatne, w końcu po to jest to forum

Moja koleżanka też niebawem będzie zakładać firmę i juz od samego początku chce z nimi współpracować

Jeszcze raz dziękuje

Po to w końcu jest to forum by dzielić się ze sobą sprawdzonymi namiarami prawda

? Jeśli wszystko będzie się układać tak dobrze jak na to wskazuje to na pewno też będę ich polecać wszystkim swoim znajomym

Ja zawsze jestem takiego zdania, że każdy ma swoje wykształcenie ku czemuś i także powinno się wybierać do danej sprawy odpowiednie osoby. Jeżeli chodzi o sprawy związane z księgowością to ja zgłosiłam się w tym kierunku do biura rachunkowego MG Finanse. Z czego jestem bardzo zadowolona, bo naprawdę miło mi się współpracuje z tak profesjonalnymi osobami.