Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: wieczór panieński w SPA ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy zorganizowanie wieczoru w SPA to Waszym zdaniem dobry pomysł na prezent ? Za 2 miesiące będę świadkową na ślubie mojje najlepszej przyjaciółki. To na mojej głowie spoczywa ciężar przygotowania wieczoru panieńskiego i zależy mi na tym, by było wyjątkowo. Na stronie Super Prezenty znalazłam wiele ciekawych propozycji na spędzenie wieczoru panieńskiego. Najbardziej przypadła mi do gustu oferta związana z pobytem w SPA. Czy jako przyszłe panny młode chciałybyście właśnie w ten sposób spędzić ten ,,ostatni" wieczór wolności ?
taki wieczór musi być wspaniały, ale pewnie drogi
Moim zdaniem super pomysł Smile
SPA to naprawdę świetna opcja na takie wydarzenie.
To fajny pomysł. Możesz też zorganizować sesję zdjęciową na wieczorze panieńskim a następnie stworzyć dla Pani młodej fotoksiążkę. Będzie zachwycona! https://printu.pl/fotoksiazka/.
Super pomyysł!! Nigdy nie byłam na takim panieńskim, a to by był bardzo udany wspólny czas z przyszłą panną młodą Big Grin
zawsze jednak trzeba dostosować panieński do przyszłej panny młodej, ale ogólnie rzecz piorąc panieński w spa to ciekawy pomysł Big Grin
SPA brzmi super Smile Ale skoro to ma być "ostatni wieczór wolności" to może fajnie byłoby go przeżyć bardziej aktywnie? Zrobić coś naprawdę szalonego Big Grin Byłam na wieczorze panieńskim zorganizowanym w Speedfly (Mirosławice), gdzie z panną młodą latałyśmy w tunelu aerodynamicznym. Było super Smile Potem zaczęłyśmy pić w barze i jakimś cudem około północy szukałyśmy dobrego kebsa na rynku xD co to była za noc!
Spędzenie wieczoru panieńskiego w spa jest świetnym pomysłem. Oczywiście nie jest to tanie rozwiązanie, ale na pewno warte Smile
Moim zdaniem pomysł świetny Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie