Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Praca zagranicą. W jakim charakterze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie Smile Zastanawiam się nad wyjazdem zagranicę do pracy. Sama nie wiem co chciałabym robić, tu w Polsce zajmuje się pomocą osobom starszym ale podejrzewam, że zarobki na zachodzie są dużo lepsze. Co o tym sądzicie ?
pomysł niezły. Przyznam, że sama się nad tym poważnie zastanawiam Smile Może znajdzie się ktoś kto już ma doświadczenie i podzieli się cennymi radami. Tych agencji pracy jest tak duzo, że nie wiadomo z kim warto współpracować a z kim nie..
Faktycznie, sporo jest tych agencji dla opiekunek.
ja pracuję w tym charakterze już od dobrych kilku lat. Z doświadczenia wiem, że dobra agencja pracy to podstawa. Ja wyjeżdzam z Dolce Vita i mogę ich śmiało polecić.
A według mnie lepiej zostać w kraju. Sytuacja jest stabilna, a jeżeli chcesz mieć dobry zawód bez wykształcenia, to polecam pracę taksówkarza - https://itaxi.pl/praca-kierowcy/taxi-trojmiasto/ kluczowe to wyrobienie sobie licencji.
wyjazd do Niemiec jest już w moim przypadku przesądzony. Mąż też tam pracuje i od dawna planowałam się tam przenieść. Elenka gdybyś moga napisać coś więcej na temat tej agencji i Twoich ogólnych wrażeń to będę mega wdzięczna Smile
fiona11 nie ma sprawy. Generalnie współpracuję z nimi od jakiś 3 lat. Od samego początku jestem zadowolona a z biegiem czasu ( i patrząc na doświadczenia innych koleżanek, które pracują dla innych agencji ) wiem, że dobrze wybrałam Smile Konkurencyjne stawki, pensje wypłacane na czas. Można też liczyć na dodatkowe premie np przed świętami. Podczas wykonywania danego zlecenia jest bezproblemowy kontakt z koordynatorem więc jak coś sie dzieje zawsze można zadzwonić. Firma bardzo dba o bezpieczeństwo swoich pracowników.
Wydaje się mi, że wyjazdy obecnie mają coraz mniejszy sens
Myślę że najlepiej jest wyjeżdżać jeszcze podczas studiów z takimi programami jak https://www.aupair.aifs.pl/ do USA, ładnie to potem wygląda w cv i łatwiej będzie po studiach znaleźć dobrą pracę
wszelka praca wykonywana za granicą jest bardziej opłacalna
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie