Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kurierzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak oceniacie prace kurierów? jaki jest poziom ich usług? Co myślicie ze można by zmienić? Zdania sa mocno podzielone na osoby które zachwalają usługi kurierskie a osoby które zdecydowanie nie sa zadowolone.
Ja mogę się wypowiedzieć o Sendit, bo odkąd kolega mi go polecił, to z ich usług korzystam. Moja ocena będzie jak najbardziej pozytywna głównie dlatego, że mają niższy koszt bo to broker kurierski i u nich można przez różnych kurierów wysłać paczkę. Plusem też jest to, że żadnej umowy nie wymagają żeby podpisywać. A o kurierach owszem różnie się czyta, ja jak do tej pory problemów nie miałam i widać że się starają.
zamawiam kuriera jakieś 40 razy w tygodniu, czasem więcej. Mam sklep z rowerami, także wysyłam paczki kurierskie niestandardowe , nigdy, ale to nigdy nie miałem problemu z kurierem. Naprawdę. Zamawiam przez pośrednika, zwykle bywa tak że jeszcze w tym samym dniu paczka jest ode mnie odbierana, a dostarczana na drugi dzień do klienta. Jakośc usług kurieskich idzie ciągle w góre, bo konkurencja jest coraz większa.
Wszystko zależy od ludzi. Niektórzy pracują chyba z musi i rzucają paczkami inni zaś są bardzo mili.

__________
Kuchnia W Stylu Skandynawskim
Zależy o jakiego kuriera chodzi ja bardzo miło wspominam współpracę z Kurier BPS , na prawdę bardzo szybkie dostawy i zero komplikacji. Testowałem też dpd i dhl to tak średnio wypadły. Te najbardziej popularne niestety tak mają.
Nie wszyscy kurierzy są źli, część z nich naprawdę lubi tą pracę.
Jeśli akurat chodzi o mnie, to ja zawsze zamawiam kurierów przez Sendit, bo oferuje tanie przesyłki, które są dostarczanie na czas (zazwyczaj wybieram wtedy kuriera DPD Smile). Korzystanie z brokerów jest o wiele bardziej opłacalne niż gdybyśmy zdecydowali się zamówić kuriera przez infolinię danej firmy.
Teraz wiele jest fajnych firm kurierskich. Mozna liczyc na szybkie dostarczenie paczek. Fajna jest opcja Sprawdź gdzie jest Twoja paczka z dhl Mozna sprawdzic, gdzie jest nasza paczka. Czasami trzeba cos wyslac i warto wtedy skorzystac z uslug sprawdzonej firmy.
Ja korzystam przy wysyłkach z firmy https://www.sendit.pl/centrum-informacji...a/warszawa bardzo rzetelna firma i dobrą ofertą cenową. Łatwy ststem nadawania paczek przez stronę internetową. Polecam tą firmę.
Jeżeli chodzi o kurierów to polecam wam sprawdzać takie usługi na ceneo https://www.ceneo.pl/dostawcy/poczta-polska.pl-d2 znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dużo ofert takich usług. Warto to robic ponieważ dzięki ceneo będziesz mógł wybrać najlepszą z ofert.
Stron: 1 2
Przekierowanie