Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: makijaż permanentny. Gdzie w stolicy ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje Drogie czy są tu jakieś warszawianki ? Dojrzałam do decyzji o makijażu permanentnym i chciałabym zrobić sobie brwi i może w przyszłości usta. Czy możecie polecić jakiś sprawdzony salon, gdzie warto się wybrać na tego typu zabiegi ? Z góry dziękuje za pomoc Smile
oo chętnie podpenę się do tematu. Zastanawiam się nad tym od dawna ale chyba brakowało i do tej pory odwagi. poza tym bardzo obawiam się tego, że brwi będa wyglądać jak namalowane jakimś flamastrem a tego wolałabym jednak uniknąć Smile
dziewczyny najważniejszy jest wybór dobrej linergistki Smile Ja w Warszawie mogę śmiało polecić Panią Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie na ul.Wilczej. Mistrzyni w swoim fachu, absolwentka ASP. Widać, że kocha to co robi a to przekłada się na efekty jej pracy.
Ja chyba bałabym się aż tak bardzo ingerować w swoje ciało.
vanni to nie jest jakaś brdzo duża ingerencja w ciało a moim zdaniem sposób na poprawie swojej urody i często zakamuflowanie mankamentów. Dziękuje fiona11 za namiar na Dominikę, na pewno to sprawdzę Smile Oglądałam fotki jej prac na fb i faktycznie efekty są super.
A brałaś pod uwagę Klinikę Miracki - https://klinikamiracki.pl/zabieg/makijaz_permanentny/ Oni mają nie dość że najnowocześniejszy sprzęt to po prostu bardzo doświadczone osoby tam pracują, a najlepiej przy takich zabiegach właśnie iść do kogoś kto się na prawdę na tym zna
Ja sama nie korzystałam jeszcze ale moja przyjaciołka była w salonie https://www.permanentny.com/ w Warszawie i wygląda pięknie. Ma idealne brwi po prostu ta linia jest zrobiona mega profesjonalna. Wyglądają jak naturalne. Ona jeszcze robiła usta kontur oraz kolor i również wygląda bardzo ładnie. Ja chcę się zapisać tam na brwi. Nie lubię ich malować codziennie, a naturalnie mam bardzo cienkie jeszcze kiedyś sobie powyrywałam tak, że wyglądam śmiesznie. Big Grin Brwi to oprawa oczu więc muszą być ładne.
Przekierowanie