Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: dobry internet mobilny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy korzystacie na co dzień z internetu mobilnego ? Jesli tak to jakie firmy polecacie ? Często wyjeżdzam i w podrózy pracuję dlatego potrzebuje czegoś mobilnego ale też szybkiego. Z góry dzięki za namiary.
ja też pracuję zdalnie i wie, że stabilny i mocny internet to podstawa Smile Od niedawna korzystam z oferty Otvarta. Za internet płacę niecałe 35 zł miesięcznie i nie narzekam jest ok Smile
oooo o otvartej wcześniej nie słyszałam ale właśnie sprawdziłam sobie ich stronkę i wszystko wygląda ciekawie. Ja pewnie zdecydowałabym się na ten pakiet za 29,99 zł. i czy ja dobrze widzę, że podpisuje się u nich umowę na czas nieokreślony ?
fiona11 tak umowa jestna czas nieokreślony, wiadomo w przypadku rezygnacji jest określony w umowie czas na wypowiedzenie. Ja nie lubię z zasady wiązać się długoterminowymi umowami więc to rozwiązanie idealne dla mnie.
dzięki dziewczyny za odpowiedzi Smile na pewno wezmę ich ofertę pod uwagę bo cenowo faktycznie wygląda to najlepiej. Umowa na czas nieokreślony to bardzo duży plus.
Ja też pracuję w domu i zasadzie tylko w nim potrzebowałam dobrego internetu by zawsze móc być osiągalna jak ktoś będzie coś ode mnie potrzebował. I nawet szczerze to nie sądziłam że znaleźć bardzo dobry internet to nie jest taka łatwa sprawa, bo trochę mi zajęło zanim trafiłam na https://www.upc.pl/internet/poznaj/wi-free/
veronaa ja też będę na poczaku września brać internet mobilny w Otvartej. I coraz poważniej zastanawiam się nad przeniesienim do nich numeru bo abonamenty tez mają niedrogie.
ja nie dawno tak porządnie przeglądałam oferty i moim zdaniem aktualnie najlepszy internet ma Inea - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet zresztą korzystamy w domu od pewnego czasu i na prawdę nie moge na nic narzekać
ja stale śledzę rózne nowości i uważam, ze na chwilę obecną to właśnie Otvarta ma najlepszą oertę. Teraz wróciłam właśnie z tygodniowego urlopu na mazurach i też nie miałam żadnych problemów z zasięgiem itd.
Przekierowanie