Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: hurtownia kosmetyczna w sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy robiąc zakupy w sieci zaglądacie czasem do hurtowni kosmetycznych ? Jeśli tak to jakie możecie polecić ? Planuję większe zakupy tego typu i szukam sprawdzonego miejsca z dobrymi cenami.
Ja osobiście wolę jednak drogerie stacjonarne. Zwyczajnie nie przepadam za zamawianiem kosmetyków przez internet.
a ja wręcz przeciwnie. Chętnie kupuję w hurtowniach bo można tam dostać profesjonalne kosmetyki, które często są wykorzystywane w salonach kosmetycznych. W drogeriach nie ma szans na takie zakupy niestety ;/
Najlepiej i tak zamawiać wszystko przez internet, takie moje zdanie
ja też tak jak Luther wolę zakupy w sieci Smile To mega wygoda i oszczędność nie tylko czasu ale często też pieniędzy Smile Jeśli chodzi o dobrą hurtownię to ja polecam Mimari. Cżesto tam zamawiam, wybór jest spory a ceny bardzo rozsądne.
ooo fiona11 dzięki za namiary. Sprawdziłam ich stronkę ale kurczę to wyląda tak jakby można tam było zamawiać tylko do użytku salonów kosmetycznych. Czy się mylę i zakupy detaliczne też wchodzą w grę ?
veronaa ich oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ja sama kupuję tam detal od dłuższego czasu i jest ok. Zawsze możesz też zadzwonić na ich infolinię i tam uzyskasz odpowiedz na wszystkie pytania Smile
Ja mam sprawdzony mój sklep kosmetyczny Kontigo - https://kontigo.com.pl/ uwielbiam tam robić zakupy Smile co chwilę jakaś promocja no i dostęp do ogromnej ilości marek których nie ma normalnie dostępnych w drogeriach
W sieci jest wiele miejsc z kosmetykami, wystarczy poszukać.
tak rozmawiałyśmy tu o tej hurtowni Mimari, że aż zrobiłam tam kolejne zamówienie do salonu Smile Tym razem kupiłam w mega atrakcyjnej cenie nowy laser diodowy do depilacji Coolite Pro Smile Zapotrzebowanie na zabiegi związane z depilacją laserową wciąż rosną więc nowy sprzęt na pewno się przyda. Trzeba inwestować by biznes się kręcił jak trzeba Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie