Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: salon COCO-TIME. Znacie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej Smile Czy jest tu ktoś z Wrocławia ? Jesli tak to może znacie salon COCO-TIME ? Niedawno się tu przeprowadziłam i szukam nowego salonu urody a ich oferta wydaje się być bardzo ciekawa. Jestem jednak ciekawa opinii na temat personelu, cen i ogólnej atmosfery.
ooo pierwsze słysze a we Wrocławiu mieszkam już 3 lata Smile A gdzie znajduje się ten salon ? Może na drugim końcu miasta i stąd ta moja niewiedza bo myślałam, że akurat w tej kwestii wszystko jest mi znane hehe Smile
dziewczyny ja jestem klientką tego salonu od co najmniej 2 lat Smile Polecam jak najbardziej Smile veronna znajdziesz go na ulicy Trawowej 53 A. Baaardzo rozbudowana oferta na różnego typu zabiegi, cenowo też wygląda to bardzo rozsądnie. Miła atmosfera, przyjemny wystrój.
dzięki fiona11 za odpowiedz Smile potwierdziłaś to co czytałam na ich temat już wcześniej więc coś musi być na rzeczy Smile jak tylko wrócę z urlopu to na pewno do nich zadzwonię i umówie się na spotkanie. Jest tyle rzeczy, które chciałabym poprawić, że jak już mi się spodoba to będę tam wpadać regularnie Smile
elenka i wcale się nie dziwie bo ja na początku planowałam tylko jeden, maks dwa zabiegi a skończyło się tak, że teraz zaglądam tam regularnie. Ale warto o siebie dbać Smile Daj znać po pierwszej wizycie jak tam wrażenia Smile
fiona11 jestem po pierwzej wizycie w COCO-TIME Smile Tym razem był to ,,tylko" manicure i pedicure ale i tak jestem oczarowana tym miejscem Smile Już zapisałam się na zabieg oczyszczający na twarz a potem pewnie coś z kwasami i może depilacja laserowa Smile
Przekierowanie