Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Restauracja w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polecicie dobre restauracje w Warszawie ? Będę w stolicy w weekend i niestety ale nie znam stolicy i nie wiem gdzie szukać restauracji.
Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
poradzicie mi dobrą restauracje w Warszawie z dobrym jedzeniem japońskim?
czy w jakiejś restauracji w Warszawie można zjeść rekina?
poszukuję dobrej jakości restauracji w Warszawie
Ostatnio byłam na spontanicznym wypadzie w stolicy i z czystym sumieniem mogę polecić Ci restaurację Akademia. Świetne jedzenie w dobrej cenie, przemiła i profesjonalna obsługa pomocna w każdej sytuacji. Wnętrze urzeka swoim klimatem, dzięki któremu nie będziesz chciał z restauracji wyjść, a jak wyjdziesz to na pewno następnym razem znowu wróciszSmile
A tutaj http://naskrajnej.pl/ byliście? Restauracja Na Skrajnej - w moje ocenie fajne i przyjemne miejsce. Zresztą wystarczy popatrzeć na zdjęcia na stronie. Serwują głównie kuchnię polską, z menu sezonowym. Myślę, że takie potrawy zasmakują większości.
szukam dobrej restauracji w Warszawie z chińskim jedzeniem
Wielkie dzięki za interesujące i sprawdzone porady. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one Wink
Jeżeli lubisz np kuchnię włoską to polecam udać się do restauracji Szkutnia. Mają tam jedną z najlepszych pizz jakie jadłem, a do tego wszystko jest w dobrej cenie. Obsługa bardzo miła, lokal przyjemny - można się wybrać np z rodziną.
Stron: 1 2
Przekierowanie