Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Euro 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Zbliża się euro ! Jak myślicie ? Polacy wyjdą z grupy ? Czy Polska jest gotowa na euro ? Big Grin Ja osobiście nie mogę się doczekać ! Odliczam dni, jestem ciekawa jak to wszystko będzie !
Euro porażka... chodzi mi o spojrzenie gospodarcze polska straci dużo kasy podatki znowu w górę ...
Zobaczymy jak to będzie. Fakt faktem mogą troszeczke ale dosłownie troszeczkę dorobić... Chociaż wątpię wszystko pójdzie na tych.. nie będę się wyrażać. Ludzie by się mogli zebrać wynająć najlepszego snajpera na świecie i powybijać tych wszystkich w tym rządzie.
Wiesz jako zacięty anty społecznik wiem o takich sprawach dużo. Ero dobra duża reklama kraju przez miesiąc będą gadać tylko o polsce ale czy dobrze ? jak na razie to większość pismaków nas hejtuje. I jakieś bez sensowne wonty do kibiców legii. Każdy kraj ma kiboli więc nie wiem o ce te wonty. Minusy to to że w okolicach stadionów będą sprzedawane tylko te produkty które są sponsorami UEFA ;>
Wiesz to Polska, każdy robi pod siebie a i tak jedno wielkie gówno z tego jest. Ale jestem naprawdę ciekawa tego co ludzie powiedzą o Polsce, o Euro, o tym jak byli traktowani. Nie ma co narzekać przynajmniej lepiej niż na Ukrainie Big Grin.
Szkoda że u nas nie ma stadionu my jesteśmy bardzo tolerancyjni Big Grin Zwłaszcza jak robimy piknik pod Tesco Wink
Skąd z Polski jesteś ? ;>
Żywiec ale bardziej okolice . Tak z polski zwieje jak podrożeje ser..Big Grin
Ooo Big Grin. Ja tam nie mam czego szukać w tej Polsce Big Grin za granicą mi dobrze Tongue dlatego Euro oglądam tylko z telewizora ;p.
My też może i byśmy poszli ale 2 kumpli ma zakaz wstępu na stadiony oczywiście za nic ale w polsce przecież żaden cwil nie ma racji ;<
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie