Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wymiana walut online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam! Może polecicie mi jakiś dobry i bezpieczny kantor online , szukam czegoś bezpiecznego i godnego polecenia . Kolega niedawno wymieniał w internetowym https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
i jest zadowolony , korzystaliście może?
Ja bym polecił zajrzeć na platformę Gieldawalut, od dłuższego czasu zaobserwowałem że kursy EUR chyba najlepsze oferuje, na początek też wysoka zniżka trwająca aż miesiąc.
JA nie lubię wymieniać walut online, zawsze się boje scummerów Sad
Rozumiem, ale porządne kantory internetowe-a wierz mi są takieSmile to w pełni rzetelne, uczciwe firmy, które dbają o bezpieczne transakcje w sieci na takim samym poziomie jak banki. Polecam np.przetestować Amronet, ja korzystam z ich usług już od paru lat, są w porządku.
AngelAngelAngel
Moim zdaniem mega oplaca sie na https://www.pluskantor.pl - oni dodatkowo oprocz ekspresowych przelewow maja tez darmowe wyplaty we wszystkich bankomatach Smile
Zawsze bardziej opłaca się bezgotówkowo i choć niektóre banki też internetową wymianę walut mają w ofercie, to kantor online stanowi lepsze rozwiązanie- tańsze i często też bardziej praktyczne. Można np. uzyskać lepszy kurs przy nawet niedużym przewalutowaniu, korzystając z wariantu wymiany społecznościowej.
(30-08-2018 13:15)Yberria napisał(a): [ -> ]JA nie lubię wymieniać walut online, zawsze się boje scummerów Sad
Jak się ma zaufany kantor, to nie ma się czego bać. Taki Amronet jest na rynku od lat, ma bardzo dobrze zabezpieczoną stronę a każda transakcja wymaga potwierdzenia smsem. Robię u nich przewalutowanie dość często i zawsze wszystko jest w najlepszym porządku.
Jestem tego samego zdania, zresztą kantor online już mi towarzyszy od paru dobrych lat, jedynie w ten sposób kupuję walutę, więc mam pewność popartą już własnym doświadczeniem, że to jest zarówno pewne jak i korzystne rozwiązanie.
Heh, nie wiem jak w ogóle można wymieniać walutę w kantorze stacjonarnym, gdzie kurs wymiany jest wręcz okropny. Ja tam odkąd wyjeżdżam za granicę, to korzystam z Cinkciarza i jestem mega zadowolony. A korzystając z ich transakcji społecznościowych można upolować naprawdę świetny kurs, którego w stacjonarnych nie znajdziesz.
Stron: 1 2
Przekierowanie