Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Suplement na stawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mieliście może okazję zapoznać się z Flexidium 400? Kilku moich znajomych, którzy go stosują bardzo sobie chwalą i zastanawiam się czy da on radę choć w części przywrócić dawną sprawność moim stawom. W mojej pracy niestety jestem bardzo narażona na czynniki szkodliwe dla moich kości i stawów, dlatego przyda mi się dodatkowa pomoc. A Wy co o tym myślicie? Smile
czy branie takiego suplementu na stawy jest faktycznie tak dobre? bo nie wiem czy mi pomoże
Hej Smile
Stosuję od jakiegoś czasu, poleciła mi go znajoma rehabilitantka i jestem zadowolona z rezultatów. Cena idzie w parze z jakością. Ból i sztywnienie stawów już mnie nie ograniczają . Polecam w 100% Smile
Ból stawów może być od lekko drażniącego do osłabiającego. Może ustąpić po kilku tygodniach (ostra) lub trwać przez kilka tygodni lub miesięcy (przewlekle). Nawet krótkotrwały ból i obrzęk stawów może wpływać na jakość życia. Bez względu na przyczynę bólu stawów zwykle można nim zarządzać za pomocą suplementów - np. https://skutecznyfit.pl/arthron-complex/, fizykoterapii lub alternatywnych metod leczenia.
Przekierowanie