Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kamica nerkowa :(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!

Nie wiem, czy jest tutaj ktoś, kto mógłby mi doradzić. Spróbuję, bo rozpaczliwie szukam pomocy. Sad

Otóż parę lat temu zachorowałam po raz pierwszy na kamicę nerkową. Od tamtego czasu zdarzyły mi się dwa ataki Sad Ból niesamowity, szkoda gadać.

Byłam u różnych lekarzy, którzy odsyłali mnie z kwitkiem. Nie wiem, co mam dalej robić. Nie chcę jeszcze raz przez to przechodzić. Sad

Jak się wyleczyć?
Moja kuzynka to miała i czasami miała napady, ogromnego bólu - pij dużo wody, mam nadzieję, że uda się to zwalczyć.
No, ale przecież samą wodą kamicy nie wyleczę ...
(15-05-2018 15:25)Daria3939 napisał(a): [ -> ]No, ale przecież samą wodą kamicy nie wyleczę ...

No nieee, pewnie chodziło o to żeby wydalić kamienie ale lepiej nie nadwyrężać nerek... Może wysłać je do analizy? Wiem że można tak zrobić i wtedy się dowiesz, co i jak tam jest w nich, z czego się składają to może pomoże ustalić przyczynę i leczenie?
Biedna, a leki nic nie dają?
Daria, wyślij kamienie do polskiego Instytutu Euksi. Oni już tam wiedzą, co z nimi zrobić. Naprawdę warto. Sama z tego korzystałam i miło się zaskoczyłam, pełen profesjonalizm. No i w końcu zobaczyłam dla siebie nadzieję, bo już myślałam, że się nigdy nie wyleczę, że już po ptakach.
Współczuje, a co mówi lekarz?
Współczuję! Mój kolega na to cierpi i twierdzi, że ból jest niesamowity. Problem w tym, że jest to choroba wcale nie taka prosta w leczeniu Sad
To naprawdę poważne schorzenie i sama doskonale rozumiem Twoje obawy. Naprawdę dobrze, że dzielicie się poradami w tym temacie. Ja uważam, że najlepszym sposobem jest oswojenie się z chorobą i przyswojenie dokładnych informacji na jej temat. Ja szczególnie polecam Ci zerknąć na stronę: https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-ner...ca-nerkowa znajdziesz tam masę przydatnych artykułów, które są bardzo rzetelnie napisane. Ja naprawdę często tam zaglądam jeśli chcę dowiedzieć się czegoś konkretniejszego w temacie właśnie kamicy nerkowej
Dlatego ja jak tylko dowiedziałam się że moja mama na to choruje to zdecydowałam się na zadbanie o siebie kompleksowo. Dieta jest tutaj bardzo ważna, a dodatkowo warto stosować wodę leczniczą https://www.sklepdaglezja.pl/category/ek...twory-woda Próbowaliście kiedyś może?
Stron: 1 2
Przekierowanie