Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: problem w firmie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam mały problem w firmie. chciałbym usprawnić trochę transport wewnętrzny ale przyznam szczerze że nie bardzo wiem jak to zrobić ?
Ale jaki transport wewnętrzny? Ja na przykład mam oddziały w różnych miastach i muszę korzystać z dużych samochodów transpotowych, a ostatnio potrzebowałem nawet naczepy do cieżarówki. Na szczęście natrafiłem na naczepy używane i jakoś udało mi się dzięki temu powiązać koniec z końcem Wink
No ta stronka wygląda ciekawie, przekaże mojemu znajomemu
Przekierowanie