mam mały problem w firmie. chciałbym usprawnić trochę
transport wewnętrzny ale przyznam szczerze że nie bardzo wiem jak to zrobić ?
Ale jaki transport wewnętrzny? Ja na przykład mam oddziały w różnych miastach i muszę korzystać z dużych samochodów transpotowych, a ostatnio potrzebowałem nawet naczepy do cieżarówki. Na szczęście natrafiłem na
naczepy używane i jakoś udało mi się dzięki temu powiązać koniec z końcem

No ta stronka wygląda ciekawie, przekaże mojemu znajomemu