Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: TS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję wynająć serwer ts'a z kilkoma pokojami do rozmów w czasie rzeczywistym.
Na pewno się uda! =,=
SPOKO pomysł! Z tym że nie teraz Smile Niech się forum rozrośnie. Serwer ts'a to też koszty, - wychodzę z założenia że właściciele forum nie chcą wywalac kasy w powietrze Wink Serio, niech zaczna przychodzic zyski z ewentualnych reklam by forum samo na siebie zarabialo Smile
(22-06-2012 22:42)Jacky napisał(a): [ -> ]SPOKO pomysł! Z tym że nie teraz Smile Niech się forum rozrośnie. Serwer ts'a to też koszty, - wychodzę z założenia że właściciele forum nie chcą wywalac kasy w powietrze Wink Serio, niech zaczna przychodzic zyski z ewentualnych reklam by forum samo na siebie zarabialo Smile


Czytanie z zrozumieniem nie boli...
wynająć nie znaczy wykupić, a wynająć można za darmo, znam dużo serwerów w których można wynająć.

Sam prowadziłem kilka.
No ja jestem za tym Smile Lecz wynająć można tylko na określony okres co nie ?
Na tak długo jak serwer działa.
Bardzo dobry pomysł ja jestem za, Zepsuta, może załuż temat w którym będzie ankieta i do wyboru odpowiedzi : Jestem za, Jestem przeciw, Nie wiem?? Według mnie to jest dobry pomysł ^^
Ankieta dodana Smile Ale będzie potrzebna osoba która wynajmie serwer... Tak że jak ktoś się orientuje co i jak to niech pisze w temacie.
Ja się mogę postarać załatwić na pewnym serwerze kanał dla forum, tj jest serwer i tam są admini, a kanał dostajemy i tam MY sobie rządzimy ^^ Mamy własne hasło itp itd ^^
No zobaczymy jak się to rozwinie, musi być co najmniej kilka głosów na tak
Stron: 1 2
Przekierowanie